Provence Aventure Vidauban

    Kids

    Een leuk uitje voor zowel volwassenen als voor kinderen is een bezoek aan dit avonturenpark / boomklimpark. Voor elke leeftijd en voor elk niveau is er een geschikt parcours.

    Le village des Tortues

    Kids

    Leuk opgezet, klein park met vele soorten (reuzen)schildpadden. Het park ligt in een mooie omgeving, leuk om een middag met kinderen naar toe te gaan. Je leert er van alles over de fameuze schildpad Hermann, het iconische reptiel van de Provence, maar vooral ook over Le Var.

    Parc Koaland - Menton

    Kids

    Koaland is een attractiepark voor kinderen. Het park bevindt zich op 2 hectare grond wat in de 17e eeuw een tuin van de familie Grimaldi was. Je vind er leuke attracties zoals mini-karts springkussens, draaimolen, mini-jungle, treintje, achtbanen dat midden in het centrum van de stad en op steenworp afstand van de zee.

    Bateau Bus

    Sightseeing

    Zin in een klein boottochtje? Neem dan voor een euro de bateau bus tussen Monte Carlo en Monaco-Ville. Deze door zonne-energie aangedreven boot biedt je tijdens de overtocht een prachtig uitzicht op Monte-Carlo en Monaco-Ville. Tussen 08h00 uur tot 20h00 uur vertrekt er iedere twintig minuten van beide kanten van de haven een boot.

    Provence Aventure

    Kids

    Hier kunnen kids vanaf 8 jaar een fantastische middag hebben! Er zijn diverse touwbruggen tussen bomen en katrollen waarmee je van de ene naar de andere boom zoeft, al dan niet vlak over het water. Alles is op 3 verschillende niveaus te doen. Er zijn voldoende plekken met picknicktafels om in de schaduw te zitten en e.e.a. te aanschouwen, maar meedoen is natuurlijk veel leuker! In het hoogseizoen is het verstandig om te reserveren.

    L'Arnaude Aventures

    Aktief

    Wat een onwijs leuk klimbos is dit! Met meer dan 60 verschillende activiteiten, gegarandeerd een leuk uitje met het gezin. Verschillende mogelijkheden voor alle niveaus zijn er.

    Closing d'Eté Sainte Maxime

    Feestelijke afsluiting zomerseizoen
    Closing d'Eté Sainte Maxime

    De Closing d’Été in Sainte-Maxime is een feestelijke afsluiting van het zomerseizoen, die jaarlijks plaatsvindt op de laatste vrijdag van Les Voiles - dit is doorgaans op de eerste vrijdag van oktober. Van 19.00 tot 23.00 uur wordt de Jetée Olivier Bausset aan zee omgetoverd tot een gezellige ontmoetingsplek in een chique, bohemien sfeer. Bezoekers kunnen genieten van live muziek, dansen, iets eten bij de foodtrucks en een drankje bestellen bij de openluchtbar. Het evenement is geschikt voor zowel families als vrienden en de toegang is gratis. Wat ons betreft een echte aanrader!