Parc Koaland - Menton

    Kids

    Koaland is een attractiepark voor kinderen. Het park bevindt zich op 2 hectare grond wat in de 17e eeuw een tuin van de familie Grimaldi was. Je vind er leuke attracties zoals mini-karts springkussens, draaimolen, mini-jungle, treintje, achtbanen dat midden in het centrum van de stad en op steenworp afstand van de zee.

    Bateau Bus

    Sightseeing

    Zin in een klein boottochtje? Neem dan voor een euro de bateau bus tussen Monte Carlo en Monaco-Ville. Deze door zonne-energie aangedreven boot biedt je tijdens de overtocht een prachtig uitzicht op Monte-Carlo en Monaco-Ville. Tussen 08h00 uur tot 20h00 uur vertrekt er iedere twintig minuten van beide kanten van de haven een boot.

    Mines de Bruoux

    Sightseeing

    Een spannende reis onder de grond die het leven van de mensen in het Pays d'Apt laat zien ten tijde van de exploitatie van de okermijnen Het museum is elke dag geopend vanaf 1 april tot en met 12 november vanaf 10:00. Tijdens een rondleiding door de mijn neemt de gids je mee in de galerijen, de werkplek van de okerdelvers in de jaren 1850 - 1950. De rondleiding duurt ongeveer 50 minuten en is leuk en interessant voor de hele familie!